fbpx
Agnieszka Zydroń
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, kulturoznawstwo.
Psychologia w biznesie.
Psychologia, spec.kliniczna (w trakcie)
Kursy, certyfikaty, szkolenia z zakresu psychologii różnych nurtów.
Laureatka ogólnopolskich oraz międzynarodowych nagród.
Laureatka Leader Among Psychologist and International Mentor w Rzymie, 25.10.2023, Roma, Wzgórza Kapitolińskie
Autorka książek, artykułów do prasy ogólnopolskiej ( min. Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Imperium Kobiet, Businesswoman&life, Osobowości i Sukcesy, Business Quality, Imperium Relacji, Gazeta Wyborcza i wiele innych).
Gość oraz ekspert programów tv oraz radiowych.
Prelegent, wykładowca na kongresach oraz konferencjach ogólnopolskich.
Wykłady min. Wyższa Szkoła im. Tischnera w Warszawie.
Autorka ogólnopolskich warsztatów w przestrzeni psychologii, kobiecej aktywizacji zawodowej. Obszar zainteresowań : motywacja, proces zmiany w życiu, przemoc psychiczna, współuzależnienie w relacjach, schematy rodowe, wąskie gardła komunikacyjne, depresja, wypalenie zawodowe.
Prywatnie pasjonatka życia, kultur, cywilizacji starożytnego Rzymu, lubuskich jezior i szeroko pojętej psychologii.
Mieszka na stałe w Warszawie.
  • 3.11.2017 r. cytat Agnieszki Zydroń na rzecz solidarności Polaków mieszkających poza krajem „ Choć rzucony daleko w świat, w sercu na zawsze Polak…” został wybrany oficjalnym hasłem Światowego Kongresu Polaków. Od 2018 r. będzie umieszczany na torbach i materiałach Kongresu dostępnych w wielu krajach świata.
  • 24.11.2017 r. wystąpiła dla Fundacji Akogo Ewy Błaszczyk – jako bohaterka kalendarza charytatywnego na rzecz kliniki Budzik. Od tego dnia jest on dostępny w Empikach i salonach prasowych w całej Polsce.
  • 17.04.2017 r. została nagrodzona statuetką Osobowość Roku w Warszawie podczas Gali magazynu Osobowości i Sukcesy.
  • 21.04.2018 r.  laureatka plebiscytu Polish Business Woman Awords nagrodzona statuetką Laureata magazynu Businesswoman&life.
  • 01.06.2018 wpisana w poczet Leksykonu Polek Stulecia Sebasstiana Skalskiego, którego premiera odbyła się w Warszawie podczas Wielkiej Gali w Radisson Blue. Leksykon pojawił się w bibliotekach na całym świecie a także podczas trzymiesięcznej wystawy plenerowej przy CH Posnania w Poznaniu.
  • 19.06.2019. zaproszona wraz z dr Ireną Eris, Ewą Minge, Teresą Rosati oraz wieloma innymi kobietami biznesu do udziału w książce 50 wpływowych kobiet sukcesu, której sprzedaż wsparła całkowicie SOS wioski dziecięce. Premiera książki odbyła się 19.06.2019 w Warszawie podczas Gali w Hotelu Bellotto.
  • 21.08.2020 Pujszany, Laureatka nagrody Optymista Roku 2020 podczas festiwalu Światowego Dnia Optymisty